„Иако сигурно прво во глава ви иде дека станува збор за девојки кои се борат во кал, сепак станува збор за вистински фајтери…“

Read more...

„ Не секој може да биде храбар за да биде херој кој го спасува денот, посебно во вакви послемоногодишни мамурни утра.. “

Read more...

„Нов серијал на смешни и интересни фотографии кои ги припремивме за вас – направени во рандом ситуации.“

Read more...

„Лоциран на само 60 километри од Berlin, оваа бивша воена база на армијата на Источна Германија е претворена во вистински тропски рај.“

Read more...

Хеликоптер прави спектакуларен феномен – создава статичен електрицитет со краците на носечкиот ротор.“

Read more...

„Сите ние девојките постојано размислуваме како да „шмекнеме“ некој тип што ни се допаѓа, како да го заинтересираме за нас и слично – еве некои совети како полесно да ја реализирате оваа намера.“

Read more...

„ Многу луѓе ги сакаат животните токму поради тоа што тие умеат да бидат најдобри пријатели и слатко да не засмеат! “

Read more...

„Тие се една од најпознатите асоцијации на светот, и својот револт кон злоупотребата на животните го искажуваат на најразлични начини.“

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?