„Сигурно повеќе од еднаш сте се насмеале додека сте помислиле како детето гледа на одредена работа околу него, посебно ако сте родител.“

Read more...

Кога и да се спомене некоја модна легенда, секогаш првото има коешто ни паѓа напамет, е Коко Шанел.

Read more...

Неодамнешните истражувања во областа на науката потврдија дека Фејсбук влијае негативно на квалитетот на нашите животи.

Read more...

„Лудоста на некои луѓе оди до таму што на своите профили на Facebook се потпишуваат како мафијаши, ганстери, а се со цел да привлечат некоја девојка во нивните мизерни животи.“

Read more...

sexygakiВашиот избор на долна облека има многу работи да каже за вас.

Read more...

Ова не е текст за тоа „каде да одите за дочекот на првиот ден од наредната година“, туку едноставно само да ве потсетиме како можете да ја поминете „најлудата“ ноќ.....

Read more...

Во најдобрата реклама за Apple Music, новата портпаролка Тејлор Свифт ни овозможува да фрлиме поглед на нејзините вежби на подвижна лента.

Read more...

Понекогаш делењето постела со вашето милениче може да ви донесе многу придобивки.

Read more...

Кога ќе застанеме на една од овие коцкички во нашите стапало се концентрира околу 3 милиони паскали притисок на површината.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.