Неодамнешните истражувања во областа на науката потврдија дека Фејсбук влијае негативно на квалитетот на нашите животи.

Read more...

„Лудоста на некои луѓе оди до таму што на своите профили на Facebook се потпишуваат како мафијаши, ганстери, а се со цел да привлечат некоја девојка во нивните мизерни животи.“

Read more...

sexygakiВашиот избор на долна облека има многу работи да каже за вас.

Read more...

Ова не е текст за тоа „каде да одите за дочекот на првиот ден од наредната година“, туку едноставно само да ве потсетиме како можете да ја поминете „најлудата“ ноќ.....

Read more...

Во најдобрата реклама за Apple Music, новата портпаролка Тејлор Свифт ни овозможува да фрлиме поглед на нејзините вежби на подвижна лента.

Read more...

Понекогаш делењето постела со вашето милениче може да ви донесе многу придобивки.

Read more...

Кога ќе застанеме на една од овие коцкички во нашите стапало се концентрира околу 3 милиони паскали притисок на површината.

Read more...

Садовите за вриење на водата се составен дел на повеќето домаќинства. Сигурно барем еднаш ви се случило да ја зовриете водата, па да заборавите дали сте го направиле тоа, па повторно ја вриете...

Read more...

Турскиот актер Бурак Озчивит познат по улогата на Бали бег во интервју за српскиот неделник Story зборуваше отворено за неговата врска со Фахрије Евџен.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...