Поради недостаток на хигиена, луѓето оставаат впечаток дека немаат желба да се грижат за себе си, а со самото тоа ни за другите, додека мрзливоста и лошиот секс се знак за прекин на љубовната врска. 

Read more...

Пред некој ден ви пишувавме за тоа што и како да правите во случај да сакате да се опуштите малку во животот, а денес ќе изнесеме некои предлози за сé што е обратно од тоа, односно како да се ’наелектризирате‘.

Read more...

Ова не е текст за тоа „каде да одите за дочекот на првиот ден од наредната година“, туку едноставно само да ве потсетиме како можете да ја поминете „најлудата“ ноќ.....

Read more...

Сетo овa лудилo што се случува деновиве, низ продавниците, сигурно ви оди на нерви, но дали вам ви е потребна студија за да се уверите дека тоа ве иритира?

Read more...

Колку пати сте си го поставиле ова прашање додека тој лежи на креветот со боца пиво в рака и урла бидејќи неговиот тим губи 9:0...

Read more...

Една мултивитаминска таблета дневно, малку секс и тоа може многу да им помогне на мајките кои сакаат да имаат бебе, открива најнова студија!

Read more...

„Погледнете ги овие неколку интересни предмети кои би можеле да ви послужат како инспирација доколку сакате некому да му купите поклон...“

Read more...

„Јавањето коњ е специфичен спорт во кој вие ќе бидете во постојан допир со друго живо суштество.“

Read more...

„Доколку посетите некој од многуте стриптиз барови во преградијата на NY вие сигурно ќе ја сретнете Diane Passage, една од многуте стриптизерки во оние локали каде светлото е секогаш затемнето, клиентите поднапиени и напалени, девојките разголени и пријатно миришливи!“

Read more...

„Трговските центри стануваат се поголеми и поголеми. Повеќето од нив се сместени во Азија, но има и такви кои што се изградени надвор од Азија и се исо така гигантски.“

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?