„Од денес, па во иднина, ќе ви препорачуваме по 3 сајта, кои ќе ве расположат, а воедно можат да ви се најдат при рака за некој совет, упатство или сл.“

Read more...

Дали сте подготвени за изненадување? Турските медиуми конечно открија која е новата љубов на Сулејман Величенствениот и тоа не е Бергузар!

Read more...

Сите ние имаме поминато низ сито и решето кога станува збор за љубовта.

Read more...

Свети Валентин бил римски свештеник во време кога тогашниот император ја забранувал и прогонувал црквата.

Read more...

Актерката и комичарката Мелиса Мекарти никогаш не била слабичка, туку отсекогаш била горда на своите облини и малиот вишок килограми.

Read more...

Шантел Данкан за време на својата бременост не се откажа од интензивните тренинзи, бидејќи тоа и е работа.

Read more...

Рече Господ во приказна: „На некој богат човек нивата му беше родила многу и мислеше во себе, велејќи

Read more...

Бесценетите камења имаат способност конкретно да делуваат на човечкиот организам.

Read more...

Адонис Хил е личен тренер од Њујорк кој има необична метода со која ги мотивира своите клиенти да се решат од вишокот килограми.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел лоциран на самиот кеј на Охридското езеро. ...
Добродојдовте во топлиот и посебен амбиент на "Плаза Де Торос"
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...