mazh

Поради тебе би ги поминал сите далечини, само за да те видам и да те направам среќна. Би напишал песни, иако не сум способен за тоа. Би пеел во центарот на градот и би просел за твојата љубов. Би бил најсреќен просјак.

Ти си мојот живот, мојата поддршка, моја среќа. Те сакам!

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?