FaceBook  Twitter  

„Од денес, па во иднина, ќе ви препорачуваме по 3 сајта, кои ќе ве расположат, а воедно можат да ви се најдат при рака за некој совет, упатство или сл.“

http://njuz.net

Пародии на актуелните случувања! (Проверете обавезно)

http://musicovery.com/

Многу добро сајт каде што можете да слушате музика според бојата на вашето расположение.

http://blogs.discovermagazine.com/badastronomy

Блог за астрономија и свемирските истражување, но преведен на „нашински“, разбирлив англиски јазик!

alt

За останати текстови, кликни тука!

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.