matte

Ние девојките сме далеку поспецифични Homo Sapiens-и од нашите ’длакави‘ роднини по врста, па затоа и потребите се ни малку поразлични од оние буренца за пиво, кои што мислат дека светот почнал со нив, а тие преку непотизам кај Семоќниот, издејствувале да си имаат своја играчка во нас жените.

Read more...

Погледнете ги овие неверојатни пустински пејсажи направени од фотографот Kaрл Варнер.

Read more...

„Red Bull Illume Image Quest" преставува специјален натпревар во кој ќе бидат наградени највозбудливите, најквалитетните и најкреативните фотографии од доменот на екстремните спортови.

Read more...

Според српските медиуми, македонскиот шоумен Бојан Јовановски, кој неодамна објави промотивно видео „Мистик проџект“, сепак ќе снима шоу во кое тој ќе го промени полот.

Read more...

Во Америка, а богами и во светот, стана популарен откако влезе во кланот Кардашијан и тоа како партнер на една од сестрите.

Read more...

princtravelНајочекуваното бебе на светот во последните неколку години се роди и сега Принцот Вилијам и Принцезата Кејт Мидлтон, кои беа во центарот на вниманието на целата оваа сага, може да си го дозволат себе си заслужениот одмор.

Read more...

ludistvariНеодамна спроведеното истражување покажа дека кога е во прашање убавината, жените ќе се одлучат за производи од ’домашната работилница‘, отколку за скапи козметички производи кои што ги мамат на излозите од продавниците.

Read more...

pivozdravjeПомалку или повеќе, но постојано доаѓаме до нови, неверојатни пивски приказни...

Read more...

novakijelenaПосле поразот во неделното финале на Вимблдон од страна на Енди Мареј, Новак Ѓоковиќ веднаш ја остави зад себе оваа непријатна епизода од својата кариера и во манир на вистински џентлмен и улога на домаќин, организираше гала вечера за потребите на неговата фондација.

Read more...

pornoparodijaНа овогодинешните доделувања на порно Оскарите беа номинирани цела низа нови порно пародии кои се навистина интересни, комични и доста креативни. Ние ќе ви претставиме некои од нив, од категоријата најдобри комедии!

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО