Струмичанката Сања Чавдарова боледува од „Quadriplegia Spastica – Paralisys Cerebralis“.

Read more...

78-годишниот Паул Брокмен на својата животна сопатничка Маргот (76) за 56 години брак и поклонил 55.000 фустани.

Read more...

Детето Сиеран Келсо кое има само 8 години и на кого му беа ампутирани и двете нозе поради последици од мененгитис отпатува од Англија во Флорида како би нуркал со делфинот Винтер.

Read more...

zenagumaДевојката се вика Злата и може да се свие во било кој облик кој што ќе посака. А со својата флексибилност до сега има освоено и срушено многу светски рекорди.

Read more...

delisexОддалеченоста ја зголемува желбата за секс и ги прави луѓето почувствителни.

Read more...

tushacБез разлика дали сакате топол или ладен туш, дознајте како оваа дневна рутина може да влијае на вашето здравје...

Read more...

zlostavenaОва е видеото на англиската тинејџерка која се занимавала со танцување и која пред два месеца го постави на интернет и во кое ја опиша својата борба со насилниците, пред да изврши самоубиство.

Read more...

vljubeniСтанува збор за фотографија која деновиве е огромен хит на интернет и која предизвика емпатија кај милиони луѓе низ целиот свет...

Read more...

gradaprirИ покрај тоа што силиконите треба да се менуваат на неколку години и можат да бидат причина за разно-разни компликации, тие сé повеќе и повеќе се популарни, па дури и кај нас.

Read more...

sexsizzlingСекоја врска, па и најсочната, налетува на ’сув период‘ во креветот од време на време. А доколку вашиот сексуален живот има преминато во ’ладна фаза‘, тогаш дефинитивно е време да ги подгреете работите со извесна доза на креативност и елемент на изненадување!

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
BEST WESTERN Hotel Turist e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели BEST WESTERN. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...