sexsizzlingСекоја врска, па и најсочната, налетува на ’сув период‘ во креветот од време на време. А доколку вашиот сексуален живот има преминато во ’ладна фаза‘, тогаш дефинитивно е време да ги подгреете работите со извесна доза на креативност и елемент на изненадување!

Read more...

boskoНашиот Бошко (или Борче, како сакате), надвор од границите на Македонија попознат и како Лестер Бо Мекелеб, е дечкото кој на два пати го победува нашиот ’најлут‘ ривал, грција...

Read more...

Браќата Радоља и Микоња Благојевиќ ќе одржат нов натпревар во излежување, а најиздржливата „недвижнина“ ќе биде наградена со 200 евра.

Read more...

Според еден документ кој неодамна беше објавен на сајтот на ЦИА, а кој ја содржи фонетската анализа на јазикот на кој што зборувал другарот Тито, тој всушност не бил Југословен.

Read more...

bridesСо толку многу работи и детали за организирање на Големиот ден, лесно е некои ’ситници‘ да ви избегаат од мрежата на планот за реализација...

Read more...

Бидејќи знаеме дека не ви е лесно да изберете машки парфем (мажите докажано имаат послаб осет за мирис) за себе, или пак доколку сакате тоа да го направите за вашиот сакан и близок, никогаш не е лесно, нели?

Read more...

Во Америка, а богами и во светот, стана популарен откако влезе во кланот Кардашијан и тоа како партнер на една од сестрите.

Read more...

princtravelНајочекуваното бебе на светот во последните неколку години се роди и сега Принцот Вилијам и Принцезата Кејт Мидлтон, кои беа во центарот на вниманието на целата оваа сага, може да си го дозволат себе си заслужениот одмор.

Read more...

ludistvariНеодамна спроведеното истражување покажа дека кога е во прашање убавината, жените ќе се одлучат за производи од ’домашната работилница‘, отколку за скапи козметички производи кои што ги мамат на излозите од продавниците.

Read more...

pivozdravjeПомалку или повеќе, но постојано доаѓаме до нови, неверојатни пивски приказни...

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?