kurfaktiБи можело да се каже дека пенисот е ’виновникот‘ за најголемите радости, но и за најстрашните проблеми во животот. Но колку навистина знаете за него?

Read more...

Глобалното затоплување кое започна со индустриската ера и зрачењето на CO2 во атмосферата наскоро ќе почне да ја наплаќа својата цена.

Read more...

murphiesДоколку мислите дека сте смислиле нешто интересно и ново, знајте дека некој веќе се сетил на истото!

Read more...

maskostРодова поделба не постои! Постои успешна фикција со последици кои се чисти физички факти. Не постои маж, постои само разголена мажественост!

Read more...

modelvicДевојките на кои сите им се воодушевуваме и ги посакуваме поминуваат низ вистински пекол за да дојдат на позицијата од која ние сега секојдневно ги гледаме...

Read more...

Според еден биолог од Хардвард кој ги анализирал гените на народите, Србите се најстар народ и потекнуваат од синот на Ное, а Балканот е прадом на сите Словени, па дури и на оние кои заминале во Индија, па потоа ги нарекле ариевци.

Read more...

legalizeitЛегализацијата на марихуаната може да донесе општ профит од дури 1.5 милијарди евра, покажуваат студиите направени во Велика Британија...

Read more...

Се почна кога некои македонски портали објавиија (из)вонредна вест поврзана со краватата која ја носеше Латас  (?) додека ги презентираше вестите на Сител ТВ.

Read more...

Погледнете ја русинката Џулија Викторовна Винс која има прекрасно лице кое многу потсеќа на ликовите од јапонските аниме цртани филмови, а тело на Бејн (Bane), главниот негативец од Бетмен!

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

ВЕРУВАЈТЕ вашите вкусови ќе бидат задоволени.
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...