matte

„Според обвинението на шведското обвинителство Асанж во август годинава имал сексуални односи со две девојки додека престојувал во Шведска.“

Read more...

„Животот на овие девојчиња воопшто не им е лесен.“

Read more...

 „Брзината е она нешто што посилниот пол не може никогаш да му одолее.“

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО