Тој сака да дојде до брзи пари, а таа одлепи поради тоа.

Read more...

Иако многу деца си играат со овие играчки, тие воопшто не се препорачливи за деца.

Read more...

Од рак на тестисите во главно заболуваат млади мажи од 30 до 35 години и скоро да нема случај да заболел маж кој имал над 50 години.

Read more...

На многумина им се згадува кога ќе видат влакно во чинијата или кога ќе застанат пред „расфрлани“ влакненца на даската од тоалет шолја, но тие и не се толку опасни за здравјето колку што мислат многумина.

Read more...

Во Британија еднаш во годината се одржува натпревар во кој девојка која има најмногу сексуални партнери во текот на годината ја освојува титулата најжешката и најпопалената студентка.

Read more...

Секој трет брак завршува со развод, а предбрачните договори се сé попопуларни и кај обичните парови. Со овој договор верноста се осигурува дополнително, или барем неверноста се плаќа скапо ...

Read more...

Кортни Стоден има само 20 години, а веќе ги полни страниците и на американските и на најпознатите светски таблоиди.

Read more...

Еден (луд и крајно невоспитан) претставник од Монтана мисли дека спортските панталони се крајно непристојни

Read more...

И покрај тоа што ноември беше месец на мустаќите, сведоци сме дека во последно време се почесто гледаме мажи со бради.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

ВЕРУВАЈТЕ вашите вкусови ќе бидат задоволени.
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...