FaceBook  Twitter  

Понекогаш и на најискусните фраери им се случува да погрешат во проценката на расположението кај спротивниот пол .

Ова се однесува особено кога станува збор за нивното сексуално расположение. Но, овој проблем може да стане „мачкина кашлица“ (т.е. гола вода!), откако  на пазарот се појави карминот кој што покажува кога девојката е расположена за малку акција. Производот е идеален за да процените дали партнерката е расположено за буги-вуги, а се што треба да направите е само добро да ја погледнете во устата. Доколку девојката го има нанесено овој кармин и доколку таа е расположена за она што вие веќе го одработивте во вашата глава, тогаш бојата на карминот треба да почне да се менува – од проѕирна во румено црвена.

Па доколку го забележувате овој феномен, слободно преминете во акција. Само внимавајте, во ваше отсуство, да не си ставила друг - розов кармин! :)

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди. ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...