loading...

baba

Неодоливиот Бариш Aрдуч во своите објави на социјалните мрежи ги покажа своите баба и дедо кои се топат во неговата прегратка.

Read more...

saulich

Фолк пејачот Шабан Шаулиќ и неговата сопруга Гордана богатството кое го стекнуваат, исклучиво го инвестираат во недвижнини.

Read more...

sasha

Жените не можат да останат рамнодушни кога е облечен, а тек кога е соблечен.

Read more...

lejlan

Младата и популарна турска актерка Лејла Танлар или попозната како Џансу од хит серијата „Парампарче“, во реалноста e многу поинаква од онаа што ја гледате во серијата.

Read more...

daran

Дара Бубамара неодамна ослабе десет килограми, а сега ги покажа резултатите од диетата.

Read more...

ksenija

Деновиве вниманието во реалното шоу „Парови“ го привлекоа Ксенија Крањец и Никола Лакиќ. Словенката легна во креветот на фудбалерот, ги соблече пижамите, а потоа почна размената на нежности.

Read more...

daniel

Даниел Кајмакоски со својата сопруга станаа родители, а тој сега си го зеде бебето од болница. Погледнете го бебенцето на фотографиите кои ги објави пејачот.

Read more...

seve

Кога Севе е во прашање, модата никогаш не изостанува. Пејачката секогаш е тип-топ облечена во најактуелни модни парчиња.

Read more...

naumn

На социјалните мрежи се појави слика од познатиот фолк-пејач Наум Петрески и рибата што успеал да ја фати.

Read more...

milan

На снимање на емисијата „Ѕвездите на Пинк„ настанала кавга помегу Дара бубамара и водителот Милан Калиниќ, по што снимањето морало да се прекине.

Read more...

barate

loading...
Loading...
loading...