loading...

natasha bekvalac

Сообраќајната полиција синоќа околу полноќ на булеварот „Александар Караѓорѓевиќ“ во Белата дворана во Белград запре автомобил "БМВ", зад чиј волан била пејачката Наташа Беквалац, дознава српски "Блиц".

Read more...

karneval

Струмица ги прави последните подготовки. Над 2.000 маскирани луѓе од повеќе земји ќе учествуваат на карневалското дефиле в сабота на дваесет и петти февруари во Струмица, на традиционалниот карневал.

Read more...

jejlo

Поп-дивата Џенифер Лопез знае да направи спектакуларно шоу. 47-годишната музичка ѕвезда го освојуваше Лас Вегас со повеќе свои концерти, кои публиката и фановите долго време нема да ги заборават.

Read more...

baris

Популарните турски актери Бариш Ардуч и Елцин Сангу не само во филмското сценарио на „Вљубениот ерген“, туку и во приватноста имаат заеднички нешта.

Read more...

seksualnost

Шведскиот политичар Пер Ерик бара сите вработени да добијат пауза за секс.

Read more...

brachna igra

В сабота 25.02 на големата сцена на МНТ поради големиот интерес на гледачите, повторно ќе биде изведена претставата „Брачна игра“ во која глумат Весни Бејби Петрушевска и Игор Џамбазов.

Read more...

cecan

За свадбата на турбофолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ и Аркан зборуваше целиот Балкан. Дури медиумски куќи како CNN и BBC беа во Србија да ја снимат како што викаат свадбата на векот.

Read more...

angelina

Сексапилната Анџелина Џоли неодамна отпатува во Камбоџа заедно со своите шест деца, кадешто го промовира својот најнов филмски проект "First They Killed my Father".

Read more...

semki

Многу истржувања и милиони долари се трошат на тезите за да се пронајде лек за ракот, но напредок се уште нема. Од друга страна, статистиките покажуваат дека ракот е една од најпрофитабилните болести за фармацевската индустрија.

Read more...

porodilno

Жената оди на работа, а мажот го чува бебето. Минатата година според податоците од Фондот за здравство 54 татковци користеле породилно боледување.

Read more...

barate

loading...
Loading...
loading...