loading...

irena

Македонската ТВ водителка Ирена Спировска ги воодушеви своите обожаватели објавувајќи фотографија во венчаница.

Read more...

boki Bekam

Шоуменот Бојан Јовановски познат како Боки 13 на својот профил на Инстаграм објави фотографија со познатиот фудбалер Дејвид Бекам. Тој објави дека е на ручек во Париз со Бекам.

Read more...

seks

Третман од триесет минути со наслов „Љубовна магла“ ги изложува вашите најинтимни делови од телото на температура од - 160 Целзиуса од резервоар на течен азот, пренесува „Independent“.

Read more...

beluci

Денешната посета на популарната италијанска актерка Моника Белучи во Белград, соседна Србија, предизвикала вистински хаос на белградскиот аеродром ,,Никола Тесла’’.

Read more...

biber

Џастин Бибер јавно се посрамоти.

Read more...

dalibor

Телото на Далибор Крстиќ (31) од Доњи Матејевац кај Ниш кој исчезна на 10. ноември минатата година, пронајден е вчера од страна на соселанец кај задружниот дом, само неколку стотина метри од куќата во која живеел со таткото Перица и мајката Азра.

Read more...

alachka

Внуката на Адријана Алачки од нејзината ќерка Грациела, Јана, наполни две години. Деновиве нејзиното семејство по овој повод организираше прекрасна прослава во игротека со огромна торта со виножито и прасиња, многу грицки и колачи, како и репертоар со ликовите од Дизни за забава на најмалите.

Read more...

vikend

Во текот на ноќта и утре нашето подрачје ќе биде под влијание на влажен и постуден бран кој ќе предизвика врнежи од дожд, а на повисоките планини во северозападните делови од снег. 

Read more...

talia1

Мексиканската ѕвезда, 45годишната пејачка и актерка Талија, синоќа блескаше на манифестацијата „Premio Lo Nuestro“, одржана во Мајами, Флорида.

Read more...

barate

loading...
Loading...
loading...