loading...

boki

Meѓу незадоволните од нивото на организација на 20 Златна бубамара на популарноста се јави Боки 13.

Read more...

tose i karolina

„Наш свет“ беше најпопуларно списание кај децата пред десетина година, а секое ново издание се чекаше со нетрпение.

Read more...

uros1

Иако нивното раскинување беше бурно и пропратено со изливи на навреди од двете страни, очигледно е дека старлетата и каскадерот си ги закопале воените секири.

Read more...

hurem

Познатата македонска лото девојка и модел Марјан Станојковска за едно тв издание се одлучи за необичен дизајн на фустан.

Read more...

rada1

Рада Манојловиќ на својот настап во Белград, покрај добро пеење и фатално играње, ги покажа и своите угостителски способности.

Read more...

Погледнете го настапот на Фатиме Фетаи и Ленче Ристоска на вчерашното издание на Златна Бубамара на популарноста.

Read more...

meril

Статуа на Мерил Стрип предизвика негативни реакции на интернет, а корисниците на социјалните мрежи сметаат дека восочната фигура воопшто не наликува на актерката.

Read more...

vljubeniot ergen

Љубовната приказна за Омер и Дефне, кои се главните улоги во познатата турска серија „Вљубениот ерген“, која се емитува на телевизија „Сител“, ќе ве насмее и расположи.

Read more...

fatime

Забавата на јубилејното 20 издание на шоуто Златна Бубамара дефинитивно влезе во својот зенит кога на сцената се појавија три наши пејачки, во улога на специјалните обвинителки Катица Јанева, Ленче Ристоска и Фатиме Фетаи.

Read more...

specijalki

Биба Додева заедно со уште две колешки, преку музички и сценски настап ги имитираа трите обвинителки од СЈО, Катица Јанева, Фатиме Фетаи и Ленче Ристоска на вчерашнтото издание на Златна Бубамара на популарноста.

Read more...

barate

loading...
Loading...
loading...