1493886684 cr

На социјалните  мрежи не престануваат да го коментираат фустанот на 64-годишната сопруга на новиот претседател на Франција Емануел Макрон – Брижит Троно.

Read more...

dragana cr

Српската пејачка Драгана Мирковиќ во дискотека во Италија ја запеа Зајди Зајди, а по нејзиниот извонреден настап публиката скандираше “Македонија, Македонија”.

Read more...

Видеото со се текстот ви го пренесуваме во целост

Read more...

spendzi1 cr

Пред неколку дена  ТВ водителката Јелена Спенџарска гостуваше во емисијата „На испит кај Васко“ на телевизија Алфа, каде имаше задача да одговори  која водителка според неа е подобра, Лила Стојановска или Марјана Станојковска?

Read more...

Многу предмети кои ги користиме секојдневно имаат своја намена за која повеќето од нас не се ни свесни за нив.

Read more...

Една од најгледаните политички емисии во Македонија, Во Центар, на Васко Ефтов повеќе нема да се емитува на Канал 5 телевизија.

Read more...

Се бара 43 годишниот М.С. од Брвеница, Тетово кој исчезнал пред два дена.

Read more...

Една девојка од Босна го воодушеви целиот Балкан

Read more...

barate


Booking.com