Давид и Брук се запознаа, вљубија и венчаа, како и многу други.

Брук понекогаш ќе објавеше нивна фотографија, а бројот на обожаватели на социјалните мрежи постепено се зголемуваше. Но кога добија деца, бројката почна нагло да се зголемува. Набргу семејството почна да размислува за блогерството како за професија и начин на заработка, па почнаа почесто да објавуваат семејни фотографии и приказни за раснењето на нивните прекрасни ќерки Бела и Мија. Денес имаат преку 1.3 милиони луѓе што ги слеат на Инстаграм кои најмногу се фасцинирани од нивната убавина. Децата имаат наследено потемна боја на кожа и посветли очи од родителите, а многумина ги нарекуваат „најубавото семејство на Инстаграм“ додека некои се уверени дека се најубавото семејство на целиот свет.

Погледнете зошто е тоа така ...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?