Пред некое време започнавме со хаштагот #НашитеДевојки, а од денес приказната ја продолжуваме со #ДобарСтилДобраЗабава.

Под хаштагот #ДобарСтилДобраЗабава решивме да споделиме по неколку фотографии од Инстаграм профилите на најубаво облечени девојки во Македонија. Денес ќе ви ја претставиме Благородна Ќосева, девојката којашто стои зад Инстаграм профилот @thequeen__b каде можете да ги видите нејзините прекрасни фотографии.

Придружете ни се и вие!

Ако сакате да бидете дел од оваа наша посебна Инстаграм приказна споделете ваша фотографија на Инстаграм со хаштагот #ДобарСтилДобраЗабава или испратете ни ги вашите слики и линкот од вашиот профил во Инбокс на нашиот официјален Фејсбук или Инстаграм профил со наслов на пораката – #ДобарСтилДобраЗабава. Најдобрите фотографии ќе ги објавиме на нашиот портал и на нашата Фејсбук страна, но и ќе ве изненадиме со супер подароци ...

Повеќе за ова прочитајте тука >>

Фото: Инстаграм/ @thequeen__b

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?