Анастазија Кнјазева веќе долго време важи за најубавото девојче на светот, а сега на сите им покажа и дека има еден талент.

Таа има околу 380.000 следбеници на Инстаграм.

Таквата армија на фанови се зголемува од ден на ден, а нејзиниот главен менаџер е нејзината мајка. А малата убава Анастасија повторно изненадува, овој пат со талент за пеење.

Самая лучшая 😍

A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on

Иако коментарите на нејзините фотографии на социјалните мрежи во главно се позитивни, има и луѓе кои сметаат дека не е фер кон девојче кое е толку мало веќе да има своја работа и слава и дека на тој начин и е одземено детството.

Што мислите вие?

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?