Внимавајте, ќе ве полазат морници од оваа девојка

Нејзините трансформации на Инстаграм профилот привлекува преку 300.000 следбеници, но на добар дел од нив не им се допаѓа нејзината трансформацијата па ја нарекуваат „ Мртвата невеста“. Во прашање е 29-годишната Сара Табар од Иран која минала низ неверојатни 50 естетски операции за да наликува на славната актерка Анџелина Џоли, пишува германскиот Билд. Освен операциите, Сара постојано е на диети и дошла до 40 килограми за да личи и во лицето на познатата холивудска актерка.

barate

 

loading...

Booking.com