Пред 15 години ја претставуваше Југославија на изборот за мис на светот

Тијана Стајшиќ пред 15 години ја преставуваше Југославија на Мис на светот и тогаш оваа манекенка и првак на Jугославија во карате го освои шестото место на светскиот избор. Но фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи покажуваат колку оваа 32 година девојка се има променето физички во последните години. Обожавателите кои се сеќаваат на неа од нејзините млади денови забележуваат дека Тијана била на естетски операции бидејќи порано изгледала природно, а сега делува поприлично пластично.

Инаку, Тијана по потекло е од Сомбор, а големо внимание привлече во 2009 година кога се појави во шоуто Големиот брат.

Таа во меѓувреме заврши курс по шминкање и сега се занимава со тоа ...

barate

 

loading...

Booking.com