Промена која најпрво ја видовме кај Кејт, а потоа и кај Пипа

Најпрво Кејт Мидлтон направи драстична промена на својот имиџ. Таа на Вимблдон се појави со значително пократка фризура која беше потполно неочекувано бидејќи долгата коса и беше заштитен знак. И додека многумина се уште се двоумат дали им се допаѓа новата фризура на Кејт или не, сестра и Пипа Мидлтон тргна по нејзините стапки. Таа очигледно НЕ можеше да и одолее на кратката фризура, па направи промена. Иако и пред неколку години носеше многу слична фризура, ова година фризурата го доби името според војвотката – коб.

Па, дали и вие размислувате за нова фризура?

Што се случува со Кејт Мидлтон? Погледнете го ова ново необично издание на војвотката >>

barate

loading...

Booking.com