Малото слатко девојче со виткана коса, кое секогаш трчаше зад сцената на модните недели, порасна во вистинска убавица.

monika3

Годинава ќерката на Мики и Цеце Црнокрак, Моника ја слави својата матура, а гордиот татко Мики семејните фотографии ги сподели на својот фејсбук профил.

monika1

monika2

barate

 

loading...

Booking.com