ban2

Хорхе денес конечно му го даде на Заев мандатот да формира влада.

Ова е радосна вест за многу приврзаници на СДСМ, но и на опозицијата воопшто, па така денес на новиот мандатар му пристигаат честитки од сите страни. Една таква доби и од струмичанката Љупка Митрова која важи за една од најзгодните струмичанки на социјалните мрежи.

Еве ја нејзината честитка, но и неколку нејзини фотографии од социјалните мрежи за кои сме сигурни дека ќе ви се допаднат.

 

barate

 

loading...

Booking.com