Една од најубавите водителки во Македонија, Марјана Станојковска, објави фотографија на која е со разбушава коса.

Фотографијата која што русокосата Марјана ја објави на социјалните мрежи е направена додека се спрема за ТВ. И додека таа со рацете си ја спрема косата можеме да забележиме дека е облечена во тесен фустан во бела боја кој максимално го истакнува нејзиното витко тело, додека на усните има црвен кармин во впечатлива црвена боја.

Па, дали ви се допаѓа Марјана во ова издание?

barate

 

loading...

Booking.com