matte

Погледнете кој му ја собира негативната енергија на Омер

Турскиот актер Бариш Ардуч (29) кој на социјалната мрежа Инстаграм постојано споделува фотографии, неодамна сподели една на која неговите обожаватели не останаа рамнодушни. Имено станува збор за преубавото персиско маче кое што го чува миленикот на женските срца кој се прослави со неговата улога во хит серијата Вљубениот ерген.

Па, дали ви се допаѓа мачето на Омер?

barate


Booking.com