Откако српските и хрватските медиуми ја пренесоа веста дека Северина го изгуби бебето пејачката се повлече од јавниот живот.

Ова е нејзиното прво појавување во јавноста. Станува збор за роденденската забава на манекенката Карла Каиќ која е нејзина пријателка. Инаку, Северина досега ги нема потврдено информациите за нејзината бременост, но ниту ги демантираше, иако истите беа демантирани од нејзиниот свекор, Кеба. Повеќе за ова можете да прочитате тука.

Еве што вели свекорот по веста дека Северина го изгубила бебето >>

barate

 


Booking.com