Погледнете го овој феноменален настап на малата ѕвездичка ...

Кумановката Драгана Јовановска минатиот петок во музичкиот натпревар „Пинкови ѕвездички“ настапи со песна од Тоше Проески. Таа го помина 7 круг и се пласираше директно во 8от со големиот хит на Тоше „Во коси да ти спијам“ и го остави жирито без зборови.

barate

 


Booking.com