ban2

Клупската камера ја фати оваа несекојдневна глетка меѓу физиотерапевтката која го масира фудбалерот меѓу препоните.

brandon1

Австралијанската фудбалска ѕвезда Брендон Матера овој викенд имаше специјална масажа пред почетокот на мечот, а масажата му го донесе најдобро одиграниот меч во кариерата.

Клупската камера ја фати оваа несекојдневна глетка која преку ноќ стана вирална и на која се гледа убавата физиотерапевтката како го масира фудбалерот меѓу препоните.Тој откако се врати на терените го одигра својот најдобар меч во неговата кариера и му помогна на својот тим „Gold Koast Sansima“ да издвои триумф над „Carltona“.

barate

 

loading...

Booking.com