ban2

Јелена Спенџарска заработи суспензија ...

Водителката на утринската програма на Канал 5, Јелена Спенџарска, заработи суспензија од теливизијата за недолично однесување пред камерите.

Како што соопшти нејзиниот колега, во Канал 5 пристигнале многу критики од гледачите, по што раководството решило да ја суспендира Јелена. Ова е дел од утринската во која Спенџарска се однесуваше дрско и недолично за тв лице на утринска и Канал 5 ја суспендира.

Па, што мислите, дали Јелена треба да биде суспендирана?

barate

 

loading...

Booking.com