FaceBook  Twitter  

Погледнете колку е променет

Пејачот Владо Калембер кој пред многу години беше фронтмен на бендот Сребрени крилја, се уште изгледа одлично. Тој неодамна отвори Инстаграм на кој следи само една личност – неговата бивша сопруга – Ана Руцнер.

Владо беше љубимец на многу жени во поранешната Југославија, но неговата привлечност не престана до ден денес.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...