FaceBook  Twitter  

Понекогаш е доволно само едно селфи и веќе сте популарни

Извесна Алиса, по потекло од Њу Орлеанс, САД, одлучи на Твитер да се пофали со нејзиниот нов фустан. И тоа ќе беше сосема во ред ако во позадината не се гледаше ситуацијата во нејзината соба. И навистина такво хаос ретко можете да сретнете, па дури и кај оние кои никогаш не го средуваат просторот во кој живеат.

Секако дека веднаш почнаа прозивките на нејзина сметка.. Некои дури забележаа дека во тој хаос се наоѓа и глушец!

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...
Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева... ...
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.