Познатата водителка на утринската емисија на Канал 5 Милена Антовска неодамна го кажа судбоносното „ДА“, по што следеше и свадба.

milena

Ве потсетуваме како изгледаше домот на славната Милена, пред да се пресели да живее со нејзиниот сопруг Гордан:

 


Booking.com