FaceBook  Twitter  

Ова е најдобриот зад*ик на годината!

Клои Кардашијан позираше во провокативно издание за насловната страна за магазинот во боди од латекс кој се врзува во пределот на градите и кој не сокрива баш многу. Познатата сестра на уште попознатата Ким Кардашијан за многу кратко време ја заработи титулата најпривлечен задник на светот, а сега своите атрибути ги искористи и за сликање за овој магазин. Таа своето тело го донесе во форма (имаше проблеми со вишок килограми), а според многумина никогаш подобро и попровокативно не изгледала.

Клои кардашијан им помага на безнадежните дебели луѓе да се вратат во топ форма >>

Очигледно дека задниците во семејството Кардашијан се највредниот имот

А еве како Клои изгледа на насловната на GQ

My GQ Germany cover is finally out!!!! @gq_germany I'm so excited for this shoot!!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Мали тајни на ѕвездите: 10 совети од славните како да станете фит за многу кратко време >>

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

ВЕРУВАЈТЕ вашите вкусови ќе бидат задоволени.
Хотел Бела Куќа и Бистро Бар се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од Широк сокак ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Ова е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак. ...