Ова е најдобриот зад*ик на годината!

Клои Кардашијан позираше во провокативно издание за насловната страна за магазинот во боди од латекс кој се врзува во пределот на градите и кој не сокрива баш многу. Познатата сестра на уште попознатата Ким Кардашијан за многу кратко време ја заработи титулата најпривлечен задник на светот, а сега своите атрибути ги искористи и за сликање за овој магазин. Таа своето тело го донесе во форма (имаше проблеми со вишок килограми), а според многумина никогаш подобро и попровокативно не изгледала.

Клои кардашијан им помага на безнадежните дебели луѓе да се вратат во топ форма >>

Очигледно дека задниците во семејството Кардашијан се највредниот имот

А еве како Клои изгледа на насловната на GQ

My GQ Germany cover is finally out!!!! @gq_germany I'm so excited for this shoot!!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Мали тајни на ѕвездите: 10 совети од славните како да станете фит за многу кратко време >>

 

 


Booking.com