matte

Познатата српска актерка Лидија Вукичевиќ ги отвори вратите на својот преубав дом за екипата на српскиот таблоид „Blic Puls“.

Инаку, Лидија во земјите од поранешните Ју простори се прослави со нејзината улога на атрактивната Виолета Попадиќ во хит серијата Подобар живот. Таа денес има 54 години и се уште изгледа фантастично!

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com