Стела Максвел сними супер секси видео за магазинот Love

Познатата манекенка снимаше видео за магазинот Love со кое ги воодушеви сите, особено претставниците на посилниот пол. Видеото започнува со сцени во кои таа вели: „Татенце ја нема допрено одамна, а мамичка е толку уморна од носење гаќички.. па одлучи да ги соблече!“

Тренд што го фура новата Kим Kардашијан – фустан како секси горна облека >>

Па, погледнете како тоа изгледа „во живо“!

Најжешките фотографии со познатата турска актерка од Парампарче >>

 

 


Booking.com