FaceBook  Twitter  

Кристен Стјуарт глуми во новиот спот на Ролинг Стоунс за песната која во оригиналот ја изведува Еди Тејлор.

И таа никогаш не изгледала покул!

Младата холивудска актерка се вози низ улиците на Лос Анџелес во винтиџ автомобил (Мустанг во сина боја) облечена во фармерки со висок струк и обична бела маица, а кога ќе застане на бензинската пумпа ќе одигра секси танц. „Не ми требаше многу време за да ме наговорат на оваа идеја. Доволно е што се во прашање Стоунси, мустанг и празен ЛА. А и самата идеја е одлична“ порача Кристен која во спотот ја покажа својата дива страна.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Гостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...