FaceBook  Twitter  

Овој фустан ја менува бојата во склад со вашето опкружување и расположение

Фустанот е направен од посебна ткаенина која може да рефлектира различни фреквенции на светлоста, и е поврзана со направа која и испраќа сигнали па на тој начин и ја менува светлината. Фустанот е со интересен крој и се што треба да направите е на вашиот Ајпод да ја изберете бојата која што ја сакате и фустанот во моментот ќе стане таков.

Погледнете го видеото >>>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...