matte

Се одлучивте да одите во Истанбул за дочек на Нова година во сопствена режија.Одличен избор.

Read more...

Доколку се одлучите да ја посетите Барселона а на располагање имате само неколку дена неоходно ви е сместување кое ќе ви овозможи брзо,ефтино и безбедно транспортирање од една локација до друга.

Read more...

До Пампорово во Бугарија ви се потребни околу 6 часа возење од Скопје. Се наоѓа на Родопскиот масив планини.

Read more...

banskokocka
Бугарија е земја со многу атрактивни локации и градови, како што е волшебното скијашко и монденско одморалиште Банско...

Read more...

Приморскиот град Валона се наоѓа во истоимената област во Албанија, на крајбрежјето на Јонското море и е второ пристаниште по големина во Албанија, по Драч.

Read more...

Неа Пори е популарно туристичко место во подножјето на Олимп, во областа Пиерија, позната по 70 километри долгото крајбрежје и умерената клима.

Read more...

Градот на светлината не е само еден од најубавите градови во Европа. Поради тоа што не е голем, само 8 километри од север кон југ, Париз е, исто така, совршен за истражување пешки.

Read more...

Доколку сакате единствено и неповторливо искуство, тогаш мора да го посетите Рим, главниот и најголем град на Италија, кој е познат по својот традиционален шарм и сосема поинаков начин на живот...

Read more...

Доколку се одлучите за одмор во Саранда Албанија еве неколку важни препораки ки треба да ги знаете.

Read more...

На отприлика 1760 хектари од поранешен црковен посед во рок од три години во седумдесетите години од минатиот век е изграден луксузниот ресорт Порто Карас .

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО