Погледнете ја оваа генијална дрвена куќичка

Таа ви нуди максимална удобност, без никакви непотребни додатоци и дрангулии, и мошне е популарна меѓу љубителите на активниот одмор, велосипедистите и љубителите на јавањето. А сето тоа на ова место можете и да го првите. Станува зор за објектот Treehouse Resnice –Mrežnica кој се наоѓа во внатрешноста на Хрватска, во близина на селото Барилович. Студиото е сместено во куќичка направена на дрво, а посетителите можат да уживаат во риболов, возење со кану и пешачење. Местото е идеално ако сакате да избегате од градскиот метеж и стресот, а мирот и тишината, недопрената природа, зеленилото и отсутноста на грубата цивилизација ја прави оваа куќа на дрво совршено место за викенд патување.

Што се однесува до нас, ние имаме милион идеи каде би можеле да се направат вакви куќички во Македонија и да се збогати нашата туристичка понуда. Што мислите вие?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?