Прекрасна вила на грчкиот остров Миконос

Оваа вила со прекрасен поглед на море се состои од главна куќа и три одвоени апартмани во кои се сместени дневен простор, четири спални соби и исто толку тоалети. Белата боја преовладува во уредувањето на ентериерот и екстериерот каде доминира преубавиот инфинити базен

Цена? Па, околу 6500 евра за една недела ...

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?