FaceBook  Twitter  

Наташа Беквалац ги воодушеви сите со дизајнот на својот семеен дом

My kind of fairytale...🦄

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Наташа Беквалац секогаш ги воодушевува своите обожаватели со своите необични, бајковити и вешто стилизирани модни комбинации. Но овој пат познатата пејачка ни покажа како изглед нејзиниот семеен дом во Белград и докажа дека умее да примени добар стил и креативност и во ентериерот. Тоа можете а го видите и од следниве фотографии кои што Беквалац радо ги сподели со своите обожаватели на социјалните мрежи.

Kada napravis haos u stanu ,pravis se mrtva...😂...Lana zlotvorka😂

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...