Луксузен апартман со преубав ентериер и простор како од соништата

Прекрасниот апартман кој се простира на неверојатни 1575 квадратни метри се наоѓа на една повеќекатница во Сиетл, а по снимањето на филмот е ставен на продажба. Без разлика дали сте ја читале книгата или сте го гледале филмот за Кристина Греј и Анастасија Стил, сигурно сте го забележале фантастичниот простор во кој се снимени повеќето сцени. Сега тој може да стане и сопственост на некој голем фан на романот (и филмот), а што се однесува до цената, таа е поприлично примамлива – само 8.8 милиони долари! На површина од 1575 метри квадратни се наоѓаат три спални соби, три тоалети, како и огромна кујна, трпезарија, дневна... Се на се одличен апартман за оние со малку подлабок џеб во кој најверојатно ќе имате чувство како да живеете во повеќе станови.

Премини на следната страна >>

 


Booking.com