FaceBook  Twitter  

Луксузен апартман со преубав ентериер и простор како од соништата

Прекрасниот апартман кој се простира на неверојатни 1575 квадратни метри се наоѓа на една повеќекатница во Сиетл, а по снимањето на филмот е ставен на продажба. Без разлика дали сте ја читале книгата или сте го гледале филмот за Кристина Греј и Анастасија Стил, сигурно сте го забележале фантастичниот простор во кој се снимени повеќето сцени. Сега тој може да стане и сопственост на некој голем фан на романот (и филмот), а што се однесува до цената, таа е поприлично примамлива – само 8.8 милиони долари! На површина од 1575 метри квадратни се наоѓаат три спални соби, три тоалети, како и огромна кујна, трпезарија, дневна... Се на се одличен апартман за оние со малку подлабок џеб во кој најверојатно ќе имате чувство како да живеете во повеќе станови.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.