FaceBook  Twitter  

Тие делуваат како куќички од некоја зимска бајка која е толку многу посакувана и прифатена од секоја романтична душа.


Па, доколку се чувствувате како таква, погледнете ги овие неодоливи ледени хотели кои би можеле да бидат вистинскиот избор за вас за зимските празници и годишниот одмор. Или ако ништо друго, барем да си ја загреете душата...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
Се наоѓаме во резиденцијалниот дел на Скопје
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...