FaceBook  Twitter  

Тие делуваат како куќички од некоја зимска бајка која е толку многу посакувана и прифатена од секоја романтична душа.


Па, доколку се чувствувате како таква, погледнете ги овие неодоливи ледени хотели кои би можеле да бидат вистинскиот избор за вас за зимските празници и годишниот одмор. Или ако ништо друго, барем да си ја загреете душата...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот Манастир е место каде што ќе најдете мир во кој се спојуваат телото и духот. ...
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...
Повелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...