FaceBook  Twitter  

Според „New York Daily News“ Бијонсе и Џеј Зи се многу блиску до конечната одлука да го превземат овој имот кој се простира на 2100 квадратни метри.

Според медиумите наскоро многумина ќе и завидуваат на малата Блу Ајви затоа што нејзините родители купуваат огромна вила во Беверли Хилс која што вреди 85 милиони долари. Но доколку се прашувате зошто ќе и завидуваат токму на нивната ќерка, тоа е затоа што таа наскоро ќе има сопствена соба со слатки и колачиња.

Луксузната вила има 8 спални соби, 15 купатила, а погледот е на прекрасниот Лос Анџелес. Тука е и винскиот подрум, вотка бар со 12 места, домашно кино со 24 седишта, потоа сопствени простории за Џеј Зи и Бијонсе со огромни плакари и еден огромен одлилчно дизајнирн базен каде ќе се одмараат.

Во гаражата има место за „само“ 16 автомобили, а со помош на специјална дигалка веднаш може да се дојде до посакуваниот автомобил. Погледнете!

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...
Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева... ...
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...
Syrian restaurant Damaskino is situated in the central walking street of Skopje.