Најдобрите комбинации од кампањата Make a Statement

@gurgicaamilos

Кога денес ќе се прошетате низ центарот на Скопје или низ било кој друг град во Македонија, првото нешто што ќе го забележите се нашите девојки кои секогаш се убаво облечени. Да, тоа можевме да го забележиме и на Модниот викенд кој минатата недела се одржа во Скопје, но и од фотографиите што нашите девојки ги објавуваат во склоп на кампањата „Make а Statement“ на познатиот бренд C-THRU. Имено, на Инстаграм во моментот се одвива конкурс преку кој можете да добиете ваучер од 150 € за шопинг во Zara како и 10 сетови од C-THRU Glamorous (тоалетна вода од 30мл и дезодоранс од 150мл). Се што треба да направите е да споделите ваша фотографија на Инстаграм на која ќе го покажете вашиот гламурозен стил, на која се гледате вие или дел од вашата облека... Фотографијата закачите ја со хаштагот #cthrumakeastatementMKD и можеби токму вие ќе бидете една од среќните добитнички.

@dgjurovska

Но, пред да го покажете вашиот гламур и да објавите фотографија погледнете ги овие прекрасни девојки кои веќе го направија тоа ... 

@majestic.at

@anamiladinova

@gurgicaamilos

@amilcy

@joannanesh

@pupalevskasara

@__peterle__

@ksenijadespotoska

@summertrianglee

@thequeen__b

@angela.vasilevska.5

Наградите ќе бидат доделени на 10 ноември

Повеќе за правилата и условите прочитајте на следниот линк >>

MAKE A STATEMENT »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?