ban2

Be active. Be feminine. B.U.

Кога последен пат трчаше на кеј или во парк и низ твоите вени ја чувствуваше страста на позитивната енергија како го исполнува секој атом од твоето тело? Кога последен пат беше мокра до гола кожа вежбајќи ги твоите омилени вежби? И како најлесно би го опишала тоа среќно чувство што те исполнува во сите оние моменти кога твоите мускули се активни додека се качуваш на планина, пливаш, возиш велосипед или ролери, и за целото време го следиш ритамот на звуците што ти доаѓаа низ слушалките, од твојата омилена музичка листа, уживајќи максимално задно со сите оние кои во тој момент те опкружуваат?

B. U. те повикува да ни го покажеш начинот на кој ја канализираш својата енергија, да ни ја откриеш твојата внатрешна активна јунакиња и да ни испратиш порака преку фотографија! Закачи своја фотографија на Инстаграм, покажи ја твојата активна женствена страна и придружи се на новиот BUinactionMKD конкурс како би освоила вредни подароци.

Пријави се на конкурсот, те очекуваат супер награди!

Прва награда

Урбан, градски, дамски велосипед.

Втора награда:

Вредносен ваучер од Sport Vision од 6000 денари со кој можете да си купите комплетен спортски аутфит (хеланки, маица, патики), ролери, спортска чанта или било што друго.

Трета награда:

20 B.U. In Action сетови (ДЕО од 150мл и гел за туширање од 250мл)

Па, сподели фотографија на Инстаграм со хаштагот BUinactionMKD, покажи ја својата женствена активна страна додека се занимаваш со твојот омилена спортска активност и можеби ќе бидеш една од среќните добитнички на овие вредни награди.

Кликни тука и тргни во акција >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?