Новиот мирис од BU, те повикува да ја искажеш својата женственост со твојот сопствен печат. Да се чувствуваш слободна и да бидеш таа која што си! 

Да го славиш своето апсолутно ЈАС!

Апсолутната женственост значи гордеење со себе за работите кои не прават различни и уникатни. Изразувајќи ја апсолутната ти, стануваш уникатна, интригантна и посебна! Од самото пакување, па се до мирисот, „Absolute Me“ ги отсликува модерната женственост и сензуалност во исто време. Инспирирано од последниот тренд на црната и белата боја со нежен допир на цветна розова, новиот „Absolute Me“ мирис претставува безвремена сензација за апсолутно задоволство! Мирисот е инспирација на младите девојки да ги прегрнат сите свои различни карактеристики и да ја изразат својата личност. Да ги искажат своите приказни...

Па, која е твојата „Absolute Me“ приказна?"

Како да учествуваш?

Ги повикуваме сите девојки да ја креираат својата „Absolute Me” приказна на нашата веб платформа. Се што треба да направите е да се регистрирате преку Facebook или преку вашиот e-mail, да ги пополните бараните информации, да изберете наслов и да започнете со креирање на вашата „Absolute Me“ приказна за која следуваат специјални подароци!

Главна награда - iPhone 7 32 GB Rose gold

Вашата приказна треба да содржи 5 фотографии или видеа кои ќе ги објавите во најмалку два различни дена кои не мора да бидат последователни, туку можете да ги објавите за целото време додека трае кампањата. По комплетирањето на вашата приказна (со објавување на фотографиите или видеата), можете да креирате и сопствено видео кое ќе содржи некои од вашите фотографии и истите ќе можете да ги споделите на социјалните мрежи. Фотографии и видеа ќе можете да прикачувате се до крајот на конкурсот. Секоја недела ќе се избира „Приказна на неделата” која ќе биде наградена (ќе бидат доделени 30 B.U. Absolute Me сетови со тоалетна вода 50 мл и дезодоранс 150 мл), а на крајот жирито ќе ги одбере добитниците на главните супер награди (iPhone 7 32 GB Rose gold и 2 карти за EXIT Festival).

Кампањата започнува на 15.03.2017 година и ќе трае до 15.05.2017 година.

Па, кликни тука и започни ја твојата приказна!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?