FaceBook  Twitter  

На 30 ноември заврши кампањата на C- Thru - Make a Statement во која девојките требаа да објават фотографија своја модна комбинација со хаштаговите Cthrumakedonija и Cthrumakeastatement и да освојат еден подарок.

Деновиве беа избрани и среќните добитнички од страна на брендот, а тоа се девојките од следните Инстаграм профили.

@jelenaniknik

Оваа девојка го освои ваучерот за шопинг во вредност од 8000 денари од Зара, додека останатите три девојки ќе добијат по еден пакет од линијата C-THRU Tender Love. Се што треба да направат е да ни ги пишат во инбокс нивните адреси и телефонски броеви како би можеле да се договориме како да ги подигнат, односно како да им ги доставиме подароците.

@majchinadushica

@emmajakimova

@mashenka992

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Пица ресторан во центарот на Битола.
Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...