FaceBook  Twitter  

Време е да ви соопштиме едно пријатно изненадување!

Александра Трпевска

Во соработка со познатиот бренд C-THRU ве повикуваме да бидете дел од новата кампања MAKE A STATMENT преку која ќе треба да го покажете вашиот уникатен моден стил и омилените трендови за оваа есен, а за тоа ќе добиете супер подароци. Се што треба да направите за да учествувате во конкурсот е да изберете ваша модна комбинација која ќе ве одвои од останатите и која најдобро го претставува вашиот стил, и истата да ја објавите на Инстаграм или Фејсбук користејќи ги хаштaговите #cthrumakeastatement  и #cthrumakedonija.

Дани Ѓуровска

Победничките ги очекуваат сјајни подароци – вредносен ваучер за шопинг во продавницата на Зара во вредност од 8000 денари (друштво во овој шопинг ќе ви прават познатата блогерка Александра која стои зад модниот блог „Majestic by Alex“ и дизајнерката Дани Ѓуровска и тоа како шопинг асистенти!), како и три пакетчиња од новата линија C-THRU Tender Love. Само не заборавајте дека вашиот профил на Инстаграм треба да биде јавно достапен (PUBLIC) како би можеле да ги видиме фотографиите што ќе ги објавите со дадените хаштагови.

Па, бидете креативни, изберете ја вашата омилена комбинација и на 30 ноември очекувајте да добиете еден од овие шик подароци.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Пица ресторан во центарот на Битола.
Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...